Hakkımızda  Gül Bebe Çocuk olarak annelerin ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarını ; kaliteli ürünler, yüksek hizmet standartları, yaşanılan herhangi bir sorunuzda yardımımız ve hesaplı fiyatlarımızla size günün 24 saati hizmetlerimizi sunmaktayız.

  Bebeklerinizin daima gülümsemesi , rahatı ve güvenliği için 25 yıldır sizlere hizmet sunmaktayız.  

  Değerli anneler ve anne adayları için çıktığımız bu yolda sizlerin güvenini kazanmak için çabalıyoruz. Sizin ve bebeklerinizin huzuru için varız. Gül Bebe Çocuk’tan iki satış kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz:E-ticaret
Mağazacılık
Gül Bebe Çocuk Olarak Temel stratejilerimiz:Kendi bebeklerimiz için tercih etmeyeceğimiz ürünleri, raflarımızda ve internet sitemizde yer vermeyiz.
Ebeveynlerimizin taleplerine göre belirlediğimiz ürünlerimizi, devamlılığını ve güvenilirliğini kanıtlamış, genel felsefe ve prensiplerimize uyan tedarikçi ortaklarımızdan temin ederiz.
Gül Bebe Çocuk
size yüzlerce markayı ve binlerce ürünü sunar. Annelerin ve bebelerin duyduğu ihtiyaçlara cevap verir, aradığınız tüm ürünleri sizler için bulup sunmayı ilke edindik.
Her zaman annelerin ve bebeklerin ihtiyacına uygun tespiti yapmaya ve onları yönlendirmeye çalışırız.
Sadece ürünün satışında değil her zaman yanınızdayız. Satış sonrası süreçte de memnuniyete özen gösterir; kusurlu ürünlerde değişim ya da iade imkanı sunarız.
Seçkin markalar ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerle sizlere hizmet veririz.
Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır. Online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yeni teknolojileri sizlere sunmaktadır.
Gül Bebe Çocuk
olarak hedefimiz, annelerin ve anne adayların ihtiyaç ve beklentilerini hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla en iyi şekilde karşılayarak uygun fiyatlar ile sınırsız memnuniyet sağlamaktır.


Loading...