Garanti ve İade Koşulları


Garanti Koşulları

 

Sipariş edilen ürün veya ürünlerin garanti şartları ve teslim alındıktan sonra oluşabilecek herhangi bir sorundan dolayı iade edilmesi istenildiğinde yapılması gerekenler:Garanti Koşulları Nelerdir?

  Sattığımız tüm ürünler ithalatçı / imalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı ürününüzü (kullanmadan ya da herhangi bir düzenini bozmadan , ürünün tüm parçaları ve faturası veya garanti belgesi ile birlikte) , garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulabileceğiniz size en yakın yetkili servisi arayarak , garanti kapsamında tamir yaptırabilirsiniz. Garanti süresinin geçerliliği ‘Garanti Belgesi’nde yer almaktadır. Bünyemizde teknik servisimiz yoktur. 


  Teknik servisine ulaşım imkanınız olmayan markalar için Gül Bebe Çocuk’a gönderdiğiniz ürünler tarafımızdan yetkili servislere gönderilmekte ve firmanın bize belirtmiş olduğu tarihe kadar sonuç beklenmektedir. Beklemeden ve ithalatçı/imalatçı firma tarafından çıkarılan ücretlendirilmeden firmamız sorumlu değildir. 


  Garanti kapsamında gönderilen ürünlerin ulaşım bedeli müşterilerimize aittir. 


  Arızalı ürünü doğrudan yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlar.İade Koşulları


Ürün İadasinde Yapılması ve Dikkat edilmesi Gerekenler nelerdir?


  Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

   Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. 

  Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.  Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım? 


 Ürünü beğenmedim, düşündüğüm gibi değil gibi istekler iade nedeni olarak kabul edilir.

 Ancak bunun bir maliyeti vardır, ürünün alıcıya gönderim ve bize iade ulaşım ücretleri kesinlikle alıcı tarafından ödenir.

 

  • İade veya değişim süresi yedi (7) gündür.
  • İade veya değişim talebinizi neden belirterek satis@gulbebecocuk.com sayfamızdan e-posta gönderebilir veya +90 0212 475 02 85 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz. 
  • İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.
  • İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir. 
  • Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. 
  • İade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. 
  • Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza yapılacaktır. Sadece hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma)’dir.


Loading...